Haber

Manyetik Kum Futbol Turnuvası Ordu’da Düzenlendi

Ordu’da “Manyetik Kum Futbol Turnuvası” düzenlendi.

Ünye Belediyesi tarafından düzenlenen “22. Ünye Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali” kapsamında Yalı sahilinde düzenlenen Manyetik Kum Futbol Turnuvası heyecanlı ve çekişmeli anlara sahne oldu.

Festival kapsamında Manyetik Kum Futbol Turnuvası düzenlendi.

askerlik amatör SporKulüpler Federasyonu Başkanı Metin Kır’ın yönettiği final karşılaşmasının ilk vuruşunu Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı yaptı.

Final maçına çıkan takımlardan Yeni 11 Ateş grubu, Sarah Mosso grubu ile yaptığı maçı 5-1 kazanarak şampiyon oldu.

Karşılaşmanın ardından turnuvada emeği geçen hakem ve yetkililere plaketleri verildi.

Karşılaşmada dereceye giren gruplara protokol üyeleri ödüllerini ve madalyalarını verdi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, tarihi çok eskilere dayanan Manyetik Kum Futbol Turnuvası’nın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Tavlı, “11 takımımız hemşehrilerimiz ve misafirlerimizin kum futbolu turnuvasını izlemelerine ve keyifli vakit geçirmelerine vesile oldu. Finale kalan takımımızı tebrik ediyorum.” söz konusu.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır, Ünye’nin Türkiye’de ve belki de dünyada benzeri olmayan bir plaj futbolu maçına ev sahipliği yaptığını belirterek takviye yapanlara teşekkür etti.

Turnuvayı izlemek üzere Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Samsun Bölge Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Fahri Gülay, Türkiye Futbol Federasyonu Temsilcisi Selçuk Küçükoğlu, Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Osman Karayiğit, sporkulüpler, sporcular ve sporseverler katıldı.???????

Festival, çeşitli etkinliklerin ardından 23 Temmuz Pazar günü sona erecek.

karahalliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu