Yaşam

Bir Estetik Haberi Daha: Şans Olsa İyi Elif’in Estetiksiz Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Kısmetse Olur Haftanın altı günü hayranlarının karşısına çıkan Aşkın Gücü her bölümüyle gündem yaratmaya devam ediyor. Entrika ve kaosa doyduğumuz evlilik programında sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde gelin evine veda eden Merve’nin yerini alan Elif, kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. Hoşluğuyla adından söz ettiren genç yarışmacı, estetiksiz göründü.

Detaylar burada…

5 yıl aradan sonra yeniden hayranlarıyla buluşan Kısmetse Olur, özgün formatıyla yoğun ilgi görüyor. 2017 yılında ülkemizde evlilik programlarının yasaklanmasıyla final yapan program her bölümüyle dikkat çekiyor.

Haftanın altı günü YouTube severlerin beğenisine sunulan Kısmetse Olur Aşkın Gücü 18:30’da yayına giriyor. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği evlilik programı aralık ayından itibaren yeni bölümleriyle yayında.

Hem kız hem de erkek lojmanlarında tansiyonun bir an olsun düşmediği yapım, seyirciyi kaosa ve entrikaya doyuruyor.

Zaman zaman eski yarışmacılarda gözlerin arandığı yeni format Kısmetse Olur’un ilk haftalarında gelin adaylarının photoshoplu halleri sosyal medyada çok konuşuldu.

Sosyal medyadaki fotoğrafları ve gerçek halleri arasında aradaki fark çok konuşulunca yarışmacıların estetik olmayan halleri gündeme bomba gibi düştü.

Hatırlarsanız yarışmanın pembe aşığı, en aşık gelin adayı Cansel’in estetik burnu da olay olmuştu.

Estetisyenler kervanına katılan bir diğer isim ise Kısmetse Olur’a son gelen Elif oldu. Yeni adayın geldiği ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başarması adettendir.

Yarışma izleyicileri tarafından daha ilk günden Sedat’la kıyaslanan Elif, sosyal medyada da boy gösterdi.

İşte Estetiksiz Elif:

??

Yani ne düşünüyorsun?

Yorumlara git…

kagithaneajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu