Haber

Hamile kız arkadaşını aldattığını itiraf eden Neymar özür diledi

Futbol kariyerine Fransa Ligue 1 ekibi Paris Saint-Germain’de devam eden Brezilyalı yıldız Neymar, geride bıraktığımız sezonun son bölümünde yaşadığı sakatlık nedeniyle sahadan uzak kalmıştı.

31 yaşındaki futbolcu hakkında son günlerde çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Neymar’ın hamile sevgilisini aldattığı ve sevgilisinin durumu öğrendiği iddia edildi.

kız arkadaşından özür diledi

Brezilyalı futbolcu, sosyal medya hesabından aldattığı kız arkadaşı ve hayat arkadaşından özür diledi. Nisan ayında Bruna Biancardi’den bebek beklediklerini paylaşan Brezilyalı futbolcu, Instagram’daki 210 milyon takipçisinden özür diledi.

“Bir hata yaptım”

Sosyal medya hesabından bir özür paylaşan Neymar, şu ifadeleri kullandı:

Bunu ikimiz ve ailemiz için yapıyorum. Sana hayatımızda ihtiyacım var. Tüm bunlara ne kadar maruz kaldığını, bu yüzden ne kadar acı çektiğini ve yanımda olmayı ne kadar istediğini gördüm. Seninleyim. Bir hata yaptım. Saha içinde ve saha dışında hatalar yaptığımı her gün söyleyebilirim. Ama özel hayatımdaki hatalarımı evde ailem ve arkadaşlarımla baş başa kaldığımda çözerim. Yaşananlar hayatımdaki en özel insanlardan birine ulaştı. Yanımda görmeyi hayal ettiğim hanımefendi çocuğumun annesine ve ailesine ulaştı. Temelde hatalarım ve gereksiz sözlerim için özür diledim, ancak bunu herkesin önünde yapmak zorunda hissediyorum. Özel bir dert aleni hale geldiyse, özrün de aleni olması gerekir. Kendimi sensiz hayal edemiyorum. Beraber olur muyuz bilmiyorum ama bugün denemek istediğimden eminsin. Bebeğimize olan sevgimiz kazanacak ve sevgimiz bizi güçlendirecek. Seni her zaman seviyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu