Yaşam

Didem Soydan, “Aşık olduğum adam evli” dedi. Herkes aynı ünlü ismi düşündü

Programa katılan ünlü model Didem Soydan, eski sevgilisini unutamadığını anlatırken, “İsmini veremem, evli ve çocukları var” deyince. Aklına, evlenmek üzereyken yollarını ayırdığı müzisyen Can Bonomo geldi.

Melis İşiten’in Youtube’da sunduğu programa katılan Didem Soydan açıklamalarda bulundu. dergi gündemine damgasını vurdu. Soydan, unutamadığı eski sevgilisini “Hala aşığım” diyerek anlattı.

“SEVDİĞİM KİŞİ EVLİ”

“O çocuk istedi, ben istemedim, o yüzden ayrıldık. Sevdiğim kişi evli ve ailesi var” diyen Soydan, “Aşık olduğum kişi hala aynı. ” ve tüm bağlarını bu isimle karşılaştırdı.

TÜM GÖZLER CAN BONOMO’DA

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan sözlerin ardından tüm gözler Soydan’ın uzun yıllardır aşık olduğu ve evlilik arifesinde ayrıldığı Can Bonomo’ya çevrildi. Didem Soydan ile ilişkisinin ardından 2018 yılında ünlü oyuncu Öykü Karayel ile evlenen Bonomo’nun Roman adında bir oğlu var.

Can Bonomo ve Didem Soydan evlilik planları yaparken ayrıldı

BALDIZ’DAN İLGİ GÖREN PAYLAŞIM

Soydan’ın açıklamalarının ardından Öykü Karayel’in kardeşi Ezgi Karayel dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Ünlü çiftin fotoğrafını paylaşan Karayel; “Sanki çocukları var” notunu düşürdü.

Kaynak: Dergi / Dergi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu